Де волонтерити разом з БУР у листопаді?

“Чи будуть табори в листопаді?”, “Хочу поволонтерити разом з БУР в Харківській області. Чи плануєте там БУР-табір?” часто чуємо від вас ці питання.

Що ж, читайте тут про наші плани на листопад і частинку грудня. Де будемо волонерити разом, кому допомагати та ще кілька важливих новин, які вас точно можуть потішити ? 

За ці роки ми вже звикли, що середина жовтня — це кінець таборового сезону, трохи відпочинку для команди і підготовка до нового старту навесні. Але що ми кажемо закінченню таборового сезону цьогоріч — не сьогодні ?. І навіть не завтра ?. Поки наш план-графік таборів простягся аж до початку грудня. Що скажете, будемо грати в Таємного Санту замість Таємного Друга?

Цього року ми бачимо дуже велику потребу в продовженні сезону таборування. Зараз ми потрібні на Київщині і Чернігівщині, де волонтери відбудовують зруйновану інфрастраструктура. Зараз ми потрібні на Івано-Франківщині і Львівщині, де необхідно забезпечити житлом людей, які втратили свій дім через війну. Там вже розпочалися, або активно йде підготовка до БУР-таборів.

До речі, маємо важливі зміни — ми знову приймаємо на табір волонтерів з 16 років, за згодою батьків. Щоправда, на табори в деокупованих територіях та ті, де ми працюємо над відбудовою об’єктів, які постраждали через військову агресію рф, реєстрація все ще від 18 років. А от на БУР-табори на Заході України можна реєструватися з 16. Тож якщо ти чекав цього моменту — мерщій заповнюй анкету, або ділися нею зі своїми друзями. 

Де ми будемо волонтерити в листопаді-грудні:

м. Коломия, Івано-Франківська область

1️⃣ заїзд: 29 жовтня — 5 листопада
2️⃣ заїзд: 6 листопад — 13 листопад
3️⃣ заїзд: 19 листопад — 26 листопад
4️⃣ заїзд: 27 листопад — 4 грудень

Ще з 24 лютого Коломия стала прихистком для людей, що були змушені покинути свій дім через війну. Багато з них вже не мають куди повернутися. Вже кілька місяців наші волонтери допомагають з ремонтом в приміщенні колишнього дитячого садочку та облаштовують там житло для людей з постраждалих громад.

с. Іванівка, Чернігівська область

1️⃣ заїзд: 29 жовтня — 5 листопада

Волонтери БУР-табору допомагають з ремонтом приміщення сільської ради та ЦНАПУ, щоб забезпечити мешканцям села доступ до адміністративних послуг.

с. Новоселівка, Чернігівська область

1️⃣ заїзд: 29 жовтня — 5 листопада
2️⃣ заїзд: 6 листопада — 13 листопада
3️⃣ заїзд: 19 листопада — 26 листопада
4️⃣ заїзд: 27 листопада — 4 грудня

Місцевий фельдшерсько-акушерський пункт постраждав від осколків ракети, та не може повноцінно використовуватися, через що мешканці села не можуть отримувати необхідну медичну допомогу. Волонтери табору займуться відбудовою ФАПу.

смт. Макарів, Київська область

1️⃣ заїзд: 5 листопада — 12 листопада
2️⃣ заїзд: 13 листопада — 20 листопада
3️⃣ заїзд: 26 листопада — 3 грудня
4️⃣ заїзд: 4 грудня — 11 грудня

Тут ми відновимо гуртожиток медичного коледжу, в який влучила ракета. Коледж продовжує свою роботу, а от мешкати студентам немає де. Роботи багато, на кілька заїздів, але хто як не ми?

м. Полтава, Полтавська область (ну раптом, що ?)

1️⃣ та 2️⃣ заїзд — дати ще уточнюються, але заявку можна залишити вже, а ми сконтактуємо 

Донецький спортивний коледж евакуювався з Бахмуту до Полтави і продовжує свою роботу там. Ми допоможемо з ремонтом в гуртожитку, щоб забезпечити студентам коледжу належні умови для проживання.

м. Дрогобич, Львівська область

Легендарний БУР-табір з якого ми розпочали сезон 2022! Що ж, як сезон почнеш, так його і закінчиш. На таборі в Дрогобичі ми будемо збирати меблі та дооблаштовувати житло для сімей, з постраждалих громад. Після такого, збір меблів з IKEA стане для вас легкою розвагою ?

♾ заїзд — орієнтуємося на кінець листопада-початок грудня.

Саме зараз всі ці люди потребують нашої допомоги. Заповнюйте анкету та долучайтеся до важливої справи. Запрошуйте волонтерити друзів, адже разом завжди веселіше!

Але це ще не всі плани волонтерити разом!

Недавно ми закінчили набір громад на програму “БУР-табір у твоїй громаді. Зима близько”. Маємо заявки на табори в Київській, Чернігівській, Житомирській, Полтавській, Дніпропетровській областях. Тож скоро очікуйте нові табори в нашій анкеті. А ми, як завжди, очікуємо ваших заявок на волонтерство.

І трішки роздумів про те, наскільки важлива допомога кожного. Нещодавно ми з нашими партнерами “Мріємо та діємо” проводили стрім про БУР-табір в Угриневі, де прозвучала фраза: “Ти можеш думати, що просто шпаклюєш стіну, але насправді ти відбудовуєш Україну!”. Внесок кожного зараз дуже важливий, не буває маленьких донатів, так само не буває маленької допомоги. Кожен з нас робить, те що може, щоб наблизити перемогу і відбудувати Україну. 

Ну і щоб точно пам’ятали, нагадаємо про умови участі у БУР-таборі:

Умови участі:

? бажання волонтери та допомагати
? готовність приділити відбудові України тиждень свого часу
? від 18 років (16 років за дозволом батьків)
? організаційний внесок 400 грн. (за можливості)

Що забезпечуємо ми:

? проживання і харчування
? страхування від нещасних випадків на час табору
? повертаємо кошти за квитки
? за потреби надаємо довідки про участь в таборі в навчальний заклад 
? неймовірну спільноту БУР

Якщо ви пропустили нашу статтю про БУР-табір і маєте багато запитань, можете знайти відповіді ось тут

Залишилися питання? Дзвони сюди

? +380 73 640 35 74

? +380 63 640 35 74

Або пиши сюди в телеграм нашим рекрутерам. Але не о 12 ночі, гаразд? ?

? t.me/BURadviser

? t.me/veronika_BUR_2022

БУРчикиииииии

Тиждень волонтерства це надто довго?

Що ж, тоді пропонуємо участь у БУРчиках — короткотривалих акціях на 1-2 дні (хоча деколи волонтери дуже захоплюються допомогою, хочуть зробити ще більше і БУРчики тривають кілька тижнів). Ось тут є анкета, яка постійно оновлюється, тож зберігай собі і заходь час від часу подивитися, що там новенького.

Але ми певні, що спробувавши короткотривале волонтерство, точно захочеться побувати і на БУР-таборі ? 

інші новини

Таборовий відділ на БУР-таборі. Три неймовірні історії
Таборовий відділ на БУР-таборі. Три неймовірні історії

Другий заїзд БУР-табору в Макарові особливий, бо на ньому всі ролі перемішались. Ті, хто їздив на БУР-табори під гордими назвами “кемп-лідери”, “адміністратори”, “майстри” стали звичайними волонтерами, а їхні ролі зайняли представники таборового відділу з офісу БУР. А все для того, щоб повернувшись до витоків, ті, хто менеджерить табори, змогли знов проникнутись його атмосферою, побачити най-найдрібніші […]

burchyk
burchyk
15.03.2023
“БУР – це спільнота, патріотизм, будівництво, жовтий колір”
“БУР – це спільнота, патріотизм, будівництво, жовтий колір”

Новим героєм рубрики #БУР_ний відгук став Богдан з Полтави, волонтер локальних волонтерських активностей та БУР-таборів, учасник програми менторства, хлопець, який долучив до волонтерства в БУРі свою сім’ю. Давай знайомитися! Скільки тобі років, чим займаєшся, звідки ти? Мене звати Богдан, мені 19, навчаюся в КПІ, я майбутній інженер-конструктор машинобудування, родом з Полтави. Чи волонтерив до БУРу? […]

burchyk
burchyk
19.01.2023
Три історії з довгострокового волонтерства
Три історії з довгострокового волонтерства

Привіт, читачу! Ми в БУР створюємо нову рубрику #бурний_відгук, де волонтери та учасники програм БУР будуть ділитися з тобою своїми враженнями та досвідом. Цього разу свої історії розповіли три волонтерки, які розвивають громади та себе завдяки 3-місячній програмі довгострокового волонтерства від БУР. Програма довгострокового волонтерства виникла в 2021 році з ідеї взаємного розвитку і підсилення […]

burchyk
burchyk
24.12.2022