Організуй БУР-табір чи БУРчик у своїй громаді. Допоможи підготуватись до зими!

Зима близько… І ти можеш допомогти до неї підготуватись ?

Адже зараз перед холодами найбільш незахищені ті, кому довелось покинути свої домівки через війну або ті, чиї будинки постраждали під час воєнних дій. Давай разом з нами реалізовувати волонтерські будівельні акції БУРчик: відновлювати зруйновану інфраструктуру, відновлювати житло, ремонтувати домівки для тих, хто втратив свої або вимушенний був поїхати та створювати молодіжні простри у громаді!

То що робити?

Читай далі ?

«Будуємо Україну Разом» оголошує прийом заявок на БУР-табори та БУРчики. Тобто ти зможеш організувати у своїй громаді ці волонтерські активності за нашої підтримки.

Що це таке?

❤️ БУРчик – це 1-2-денна локальна волонтерська акція взаємодопомоги та добросусідства. На одному об'єкті можна організувати кілька БУРчиків.

❤️ БУР-табір – це волонтерський будівничий табір, який залучає учасників з усієї країни. Може складатись із кількох заїздів. Один заїзд зазвичай триває 7-10 днів. Більше читай тут.

Та ми не просто відбудовуємо зруйновану інфраструктури. Наше завдання через волонтерство розвивати молодь.
Адже волонтерство – це можливість відкрити для себе одне одного та Україну.

Перейдемо до деталей ?

Які вимоги до організаторів?

? Команда min з 3-х людей, які поділяють цінності БУРу. У складі повинен бути хоча б один/одна координатор/ка активності.
? Обов'язковим є залучення майстра для консультацій при підготовці активності та роботи на ній.
? Ідея вирішує певну соц. проблему (зруйнована інфраструктура, відсутність мол. центру, тощо).

? Одна громада може подавати декілька об'єктів.

А що далі?
? визначити об'єкт та бенефіціарів;
? розподілити ролі в команді;
? заповнити заявку (можна подавати кілька об'єктів ?)
? очікувати на результати відбору (прийдуть на пошту)

Від БУРу ви отримаєте путівник реалізації, менторську підтримку та часткове фінансування витрат. Деталі у заявка (текст у шапці форми прокручується).

? Заявка на БУРчик: https://wkf.ms/3BTGRJu
Звернуть увагу на те, що необхідно скласти загальний бюджет проєкту за цим шаблоном: https://cutt.ly/ALrv3gj та прикріпити його до реєстраційної форми.

? Заявка на БУР-табір: https://cutt.ly/2Vk9mZw

Період реалізації проєкту: жовтень-грудень 2022

❗️ Важливо! Регіони, з якими співпрацюємо в рамках цього проєкту: Київська, Чернігівська, Сумська, Харківська, Запорізька, Житомирська, Одеська, Миколаївська, Дніпропетровська та Полтавська області.

Реченець заповнення для обидвох активностей: 20.10.2022 ❗️

Хто такі БУР?
“Будуємо Україну Разом” (БУР) — це волонтерська ініціатива, яка виникла у 2014 році. Тоді вона мала на меті відновлення будинків, які були зруйновані внаслідок російської військової агресії на Сході України. З часом невелика ініціатива перетворилась на масштабний всеукраїнський рух, що формує нову генерацію відповідальних та проактивних українців, які творять зміни. Тому Будуємо Україну Разом — це не лише про будівництво, а й про творення особистості й руйнування стін між людьми.

інші новини

Таборовий відділ на БУР-таборі. Три неймовірні історії
Таборовий відділ на БУР-таборі. Три неймовірні історії

Другий заїзд БУР-табору в Макарові особливий, бо на ньому всі ролі перемішались. Ті, хто їздив на БУР-табори під гордими назвами “кемп-лідери”, “адміністратори”, “майстри” стали звичайними волонтерами, а їхні ролі зайняли представники таборового відділу з офісу БУР. А все для того, щоб повернувшись до витоків, ті, хто менеджерить табори, змогли знов проникнутись його атмосферою, побачити най-найдрібніші […]

burchyk
burchyk
15.03.2023
“БУР – це спільнота, патріотизм, будівництво, жовтий колір”
“БУР – це спільнота, патріотизм, будівництво, жовтий колір”

Новим героєм рубрики #БУР_ний відгук став Богдан з Полтави, волонтер локальних волонтерських активностей та БУР-таборів, учасник програми менторства, хлопець, який долучив до волонтерства в БУРі свою сім’ю. Давай знайомитися! Скільки тобі років, чим займаєшся, звідки ти? Мене звати Богдан, мені 19, навчаюся в КПІ, я майбутній інженер-конструктор машинобудування, родом з Полтави. Чи волонтерив до БУРу? […]

burchyk
burchyk
19.01.2023
Три історії з довгострокового волонтерства
Три історії з довгострокового волонтерства

Привіт, читачу! Ми в БУР створюємо нову рубрику #бурний_відгук, де волонтери та учасники програм БУР будуть ділитися з тобою своїми враженнями та досвідом. Цього разу свої історії розповіли три волонтерки, які розвивають громади та себе завдяки 3-місячній програмі довгострокового волонтерства від БУР. Програма довгострокового волонтерства виникла в 2021 році з ідеї взаємного розвитку і підсилення […]

burchyk
burchyk
24.12.2022