Що таке БУР табір?

Коротко - про важливе.

Що робити на БУР таборі?

БУР табір складається з двох частин: волонтерської та культурно-освітньої. У першій половині дня ви працюєте на об'єкті, допомагаєте руками: будуєте, шпаклюєте, малюєте, копаєте. У другій половині: знайомитеся з людьми на таборі та місцевістю, куди ви приїхали. Екскурсії, сплави, мандри та лекції входять у цей перелік. Залежно від місцевості.

Загалом волонтери мають кілька вільних годин на день - все дуже насичено. Тому, наприклад, дистанційно працювати у вас не вийде.

А поїхати може будь-хто?

Так, але є одне обмеження - ваш вік має бути 18+.

Добре, а де саме відбуваються ці табори?

По всій Україні, де нема активних бойових дій. Прямо зараз БУР табори переважно займаються двома видами волонтерства. Перший - відновлення у населених пунктах, котрі якийсь час провели в окупації (ремонт частини ДСНС у Макарові, ремонт школи у Мотижині). Другий - облаштування просторів для життя людей, які втратили домівки через війну (гуртожиток у Дрогобичі, будинки у Демидівській ОТГ).

А скільки часу вони тривають?

Табори складаються від одного до п'яти заїздів. А заїзд складається з 7-10 днів. Ви можете подати заявку на один із заїздів.

Чи можна приїхати на 2-3 дні?

Ні. Програма табору розрахована на ту кількість дат, яка прописана в анонсі. Але ти можеш доєднатися до локальних активностей БУРу (БУРчики, БУР-толоки).

А можна приїхати на більше, ніж 10 днів одного табору?

Теж ні. Ми хочемо, щоб в одному таборі поволонтерила велика кількість різних людей. Тому робимо так, щоб на кожному заїзді був новий волонтерський склад.

А якщо я нічого не вмію робити?

Не біда. Це необов'язково. На таборах є кілька майстрів - людей, які фахово займаються різними будівельними роботами. Вони відповідають за цей процес на таборі й керують роботою. Якщо ви щось знаєте про цей процес - вам дадуть спеціалізованішу роботу. Якщо ні - вас навчать або дадуть займатися чимось простішим.

А де жити? А що їсти?

У населеному пункті, де відбувається обраний вами табір, буде де жити. Здебільшого для цього потрібні спальник та карімат - щоб спати на підлозі. Інколи - просто спальник, волонтери забезпечені матрацами.

З їжею все просто - вона буде. Тричі на день - організовано. Для більшої кількості прийомів їжі будуть смаколики.

Скільки це коштує?

400 гривень за всі дні. Ти оплачуєш 10 відсотків від свого перебування на таборі (загальна вартість - 4000 гривень, решту оплачуємо ми).

А доїзд до табору ви оплачуєте?

Так, ми віддаємо 100% вартості за плацкарт, електричку, 2 клас інтерсіті та автобус. І половину вартості - за купе та інтерсіті 1 класу. За блаблакар грошей не віддаємо.

Також ми допомагаємо з варіантами логістики.

Важливо, що кошти за квитки повертаються лише тоді, коли вони придбані на дату приїду та виїзду з табору.

Добре-добре, я їду. А що брати з собою?

Нижче орієнтовний список речей, які варто взяти з собою на табір. Залежно від табору та сезону, список може трохи змінюватися.

• Паспорт

• Спальник

• Карімат

• Одяг для роботи

• Звичайний одяг

• Кепка/шапка/капелюх/хустинка на голову

• Зручне взуття

• Засоби особистої гігієни

• Рушник

• Гумові тапочки в душ

Все більш детально вам пояснить адміністратор табору.

Скільки можна говорити? Куди заявку подавати?

Спокійно-спокійно. Ось тут посилання на форму - https://cutt.ly/7L2MrAd, де можна обрати локацію табору та зручні дати.

інші новини

Таборовий відділ на БУР-таборі. Три неймовірні історії
Таборовий відділ на БУР-таборі. Три неймовірні історії

Другий заїзд БУР-табору в Макарові особливий, бо на ньому всі ролі перемішались. Ті, хто їздив на БУР-табори під гордими назвами “кемп-лідери”, “адміністратори”, “майстри” стали звичайними волонтерами, а їхні ролі зайняли представники таборового відділу з офісу БУР. А все для того, щоб повернувшись до витоків, ті, хто менеджерить табори, змогли знов проникнутись його атмосферою, побачити най-найдрібніші […]

burchyk
burchyk
15.03.2023
“БУР – це спільнота, патріотизм, будівництво, жовтий колір”
“БУР – це спільнота, патріотизм, будівництво, жовтий колір”

Новим героєм рубрики #БУР_ний відгук став Богдан з Полтави, волонтер локальних волонтерських активностей та БУР-таборів, учасник програми менторства, хлопець, який долучив до волонтерства в БУРі свою сім’ю. Давай знайомитися! Скільки тобі років, чим займаєшся, звідки ти? Мене звати Богдан, мені 19, навчаюся в КПІ, я майбутній інженер-конструктор машинобудування, родом з Полтави. Чи волонтерив до БУРу? […]

burchyk
burchyk
19.01.2023
Три історії з довгострокового волонтерства
Три історії з довгострокового волонтерства

Привіт, читачу! Ми в БУР створюємо нову рубрику #бурний_відгук, де волонтери та учасники програм БУР будуть ділитися з тобою своїми враженнями та досвідом. Цього разу свої історії розповіли три волонтерки, які розвивають громади та себе завдяки 3-місячній програмі довгострокового волонтерства від БУР. Програма довгострокового волонтерства виникла в 2021 році з ідеї взаємного розвитку і підсилення […]

burchyk
burchyk
24.12.2022