Михайло Регешук

Михайло познайомився з БУРом завдяки ідеї реалізувати свій проєкт. Розказуємо про його досвід участі в програмі БУР LAB і мотивацію залишатися жити у рідному місті Нововолинську.

Знайомство Михайла з проєктним менеджментом почалося дуже неочікувано, його запросили до команди молодіжного простору й запропонували долучитися до реалізації проєкту “Projector” – створення медіастудії на базі молодіжного центру з можливістю для молоді Нововолинська розвиватися у сфері медіа.

“Довго думати не довелося, адже коли ти чогось не знаєш, завжди хочеться спробувати щось нове”.

Михайло разом зі своїм другом Дмитром хотіли створити простір, у якому молодь зможе отримувати професійні навички на практиці. У результаті команда реалізації проєкту створила власне шоу “Просто книг”, в рамках якого проводили зустрічі з письменниками, лекторами, громадськими діячами та міською владою. 

З часом, строк оренди приміщення молодіжного центру закінчувався, тому хлопці вирішили, що час змінювати формат і подали заявку на участь в БУР LAB із новим проєктом, метою якого було змінити локацію і створити артковоркінг. В результаті участі команда знайшла приміщення в бібліотеці, орендувала його та отримала від 40 тисяч гривень на реалізацію власної ідеї. 

“Хочу гуртувати людей. Розвивати молодь, яка прагне змінювати своє місто”



У молодіжному центрі команда орієнтована на роботу з молоддю, але цікаво, що під час нової хвилі волонтерства і зацікавлення цим явищем, до роботи центру долучилися люди і старшого віку. Під час повномасштабного вторгнення команда працювала з усіма волонтерськими штабами міста й допомагала підсилити кожен із них. 

"У цьому просторі ми можемо дати молоді те, чого раніше особисто мені не вистачало – навчити молодь базової фінансової грамотності та soft skills"

Повномасштабне вторгнення застало проєкт на етапі його реалізації, тому спочатку команда не знала що робити. Але пізніше зрозуміли, що не можуть відкладати втілення ідеї на потім – молоді потрібне місце для зустрічі з однодумцями і втілення власних ідей, а зараз саме час гуртуватися.  

Михайло має ідеї для реалізації в молодіжному просторі, а після навчання в Українській академії лідерства планує розвивати і змінювати свій рідний Нововолинськ.

Авторка, інтерв'юерка, транскрибаторка: Емілія Бровді
Редакторка: Олександра Теслюк

інші новини

Таборовий відділ на БУР-таборі. Три неймовірні історії
Таборовий відділ на БУР-таборі. Три неймовірні історії

Другий заїзд БУР-табору в Макарові особливий, бо на ньому всі ролі перемішались. Ті, хто їздив на БУР-табори під гордими назвами “кемп-лідери”, “адміністратори”, “майстри” стали звичайними волонтерами, а їхні ролі зайняли представники таборового відділу з офісу БУР. А все для того, щоб повернувшись до витоків, ті, хто менеджерить табори, змогли знов проникнутись його атмосферою, побачити най-найдрібніші […]

burchyk
burchyk
15.03.2023
“БУР – це спільнота, патріотизм, будівництво, жовтий колір”
“БУР – це спільнота, патріотизм, будівництво, жовтий колір”

Новим героєм рубрики #БУР_ний відгук став Богдан з Полтави, волонтер локальних волонтерських активностей та БУР-таборів, учасник програми менторства, хлопець, який долучив до волонтерства в БУРі свою сім’ю. Давай знайомитися! Скільки тобі років, чим займаєшся, звідки ти? Мене звати Богдан, мені 19, навчаюся в КПІ, я майбутній інженер-конструктор машинобудування, родом з Полтави. Чи волонтерив до БУРу? […]

burchyk
burchyk
19.01.2023
Три історії з довгострокового волонтерства
Три історії з довгострокового волонтерства

Привіт, читачу! Ми в БУР створюємо нову рубрику #бурний_відгук, де волонтери та учасники програм БУР будуть ділитися з тобою своїми враженнями та досвідом. Цього разу свої історії розповіли три волонтерки, які розвивають громади та себе завдяки 3-місячній програмі довгострокового волонтерства від БУР. Програма довгострокового волонтерства виникла в 2021 році з ідеї взаємного розвитку і підсилення […]

burchyk
burchyk
24.12.2022