Мальопис Будуємо Україну Разом

“Історія виникнення двох потужних молодіжних ініціатив ― програма "Будуємо Україну Разом" та молодіжний центр ВІЛЬна ХАта”

Тоді на cході звільняли від окупантів перші міста, а волонтери та волонтерки зі Львова поїхали на

90-й день бойових операцій на Сході України.
«Станом на 15:45 здійснено обстріл житлового кварталу міста Краматорськ, унаслідок якого завдано непоправних пошкоджень низці будівель. мешканці…»

101-й день бойових дій на Сході України, залізничний вокзал у місті Львові.
    – Юрко, то ти  у Краматорськ на верхній поличці поїдеш чи на нижній?
    – Як хочеш. Я думаю, що будемо робити?
    – Як завжди, будувати Україну разом.

***

Комікс БУР розповідає історію виникнення волонтерського руху Будуємо Україну Разом, яка розпочалась у 2014 році, коли 3-є хлопців зі Львова поїхали в Краматорськ допомогти відбудовувати будинки, що постраждали внаслідок обстрілів.

“З самого початку ідея коміксу про те, як ми поїхали в Краматорськ здалась мені дуже цікавою та в той ж час досить важкою у втіленні. Складно було уявити сам комікс та як він передасть ті емоції та все що відбувалось тоді в вигляді малюнків та маленьких діалогів. Команда БУР та ЮА Комікс добре попрацювали з нашою історією і, коли я побачив комікс, усіх героїв, себе, хлопців, пані Світлану, вуйка Бо, я відчув наче 2014 рік зовсім нещодавно.” - Юрко Дідула, засновник та керівник волонтерської програми Будуємо Україну Разом.

Засновик видавництва UA Comix, Богдан Кордоба: “Минулоріч у коментарях до посту Мар'яни Фариняк (діджитал менеджерки БУР) мене затегав Святослав Щур, мовляв тут он БУР задумав зробити комікс-історію, і з ким оце творити, як не з вами. Враховуючи нашу громадянську позицію та спільний світогляд із БУРом я одразу відповів на запит і все одразу закрутилося само собою: ідея, її вимальовування, концепт, майстерня рука художниці Віри Кордоба-Кунець  та історія БУРу, яка сама вела нас за руку до створення ось цього мальопису, який ви зараз можете оцінити й самі.”

інші новини

Таборовий відділ на БУР-таборі. Три неймовірні історії
Таборовий відділ на БУР-таборі. Три неймовірні історії

Другий заїзд БУР-табору в Макарові особливий, бо на ньому всі ролі перемішались. Ті, хто їздив на БУР-табори під гордими назвами “кемп-лідери”, “адміністратори”, “майстри” стали звичайними волонтерами, а їхні ролі зайняли представники таборового відділу з офісу БУР. А все для того, щоб повернувшись до витоків, ті, хто менеджерить табори, змогли знов проникнутись його атмосферою, побачити най-найдрібніші […]

burchyk
burchyk
15.03.2023
“БУР – це спільнота, патріотизм, будівництво, жовтий колір”
“БУР – це спільнота, патріотизм, будівництво, жовтий колір”

Новим героєм рубрики #БУР_ний відгук став Богдан з Полтави, волонтер локальних волонтерських активностей та БУР-таборів, учасник програми менторства, хлопець, який долучив до волонтерства в БУРі свою сім’ю. Давай знайомитися! Скільки тобі років, чим займаєшся, звідки ти? Мене звати Богдан, мені 19, навчаюся в КПІ, я майбутній інженер-конструктор машинобудування, родом з Полтави. Чи волонтерив до БУРу? […]

burchyk
burchyk
19.01.2023
Три історії з довгострокового волонтерства
Три історії з довгострокового волонтерства

Привіт, читачу! Ми в БУР створюємо нову рубрику #бурний_відгук, де волонтери та учасники програм БУР будуть ділитися з тобою своїми враженнями та досвідом. Цього разу свої історії розповіли три волонтерки, які розвивають громади та себе завдяки 3-місячній програмі довгострокового волонтерства від БУР. Програма довгострокового волонтерства виникла в 2021 році з ідеї взаємного розвитку і підсилення […]

burchyk
burchyk
24.12.2022