Благодійний фест у Вознесенську — збираємо 100 тисяч на відбудову міста

Подія розпочнеться 8 вересня о 16:00. Онлайн-трансляція із Вознесенська відбудеться на каналі СЛУХ та підтримати збір коштів для відновлення домівок, які постраждали від обстрілів.

Посилання на трансляцію: https://youtu.be/wbp_28r6Gko
Став нагадування, щоб не пропустити ?

8 вересня у Вознесенську відбудеться благодійний фестиваль, який організовує ГО “Будуємо Україну Разом” та ГО “VIDLIK PROJECTS”. Зібрані кошти будуть передані Благодійній організації "Фонд громад Вознесенська" для відбудови будинків, які постраждали від обстрілів.

Волонтерський табір Будуємо Україну Разом у Вознесенську

БУР — це масштабний всеукраїнський волонтерський рух заснований у 2014 році, що згуртовує молодь з різних регіонів навколо спільної мети — розвивати країну. Шляхом проведення кількаденних волонтерських таборів, організація відбудовує молодіжні та публічні простори, бібліотеки, школи та помешкання сімей, які опинилися у скрутному становищі по всій Україні. Також ГО БУР організовує навчальні школи для локальних команд, майстрів та кемп-лідерів, навчальні програми із проєктного менеджменту, прогаму менторства та розвиває локальні спільноти волонтерів.

Після 24 лютого БУР допомагає облаштовувати житло для тих, хто втратив власну домівку, відновлювати будинки в деокупованих містах і селах. Одним із таких міст є Вознесенськ, Миколаївської області. БУР табір у Вознесенську проходить з 31 серпня по 9 вересня.

Довідка: з 2 по 15 березня 2022 року Вознесенськ було частково окуповано, точились бої за місто. 20 серпня та 4 вересня від ракетних ударів постраждало більше 60 приватних домівок та багаквартирні будинки. Волонтери "Будуємо Україну Разом" допомагають лагодити дахи будинків та розчищати завали.

Фестиваль відбудеться в укритті

Через обмежену кількість місць в укритті, мешканці міста Вознесенськ, котрі хочуть потрапити на концерт можуть зареєструватись на подію за посиланням — https://wkf.ms/3D0OYow
На жаль, ми не можемо запросити на фестиваль усіх волонтерів БУР та усіх охочих, оскільки місто частково перебуває у зоні бойових дій. Але будемо раді побачитись з вами через інтернет :)

Які артисти завітають до Вознесенська та чому вам варто звернути увагу на фестиваль

8 вересня у деокупованому Вознесенську, Миколаївської області відбудеться благодійний музичний фестиваль за участі українських артистів, таких як Антон Слєпаков та Андрій Соколов з ліричним проєктом WARНЯКАННЯ, Tember Blanche, хейтспіч та діджей C. J. PLUS. Реалізовують проєкт громадські організації “Будуємо Україну Разом” та “VIDLIK PROJECTS”


Антон Слєпаков: https://www.instagram.com/antonslepakov/
Андрій Соколов: https://www.instagram.com/walakos/
Tember Blanche: https://www.instagram.com/temberblanche/
хейтспіч: https://www.instagram.com/hatespeechmusic/
C. J. PLUS: https://www.instagram.com/plusplusovich/ 

Під час фестивалю у тебе буде можливість дізнатися про волонтерських рух БУР, який почався у 2014 році з відбудови помешкань у звільнених від російської окупації містах на Сході України, і згодом переріс у масштабний проєкт, що згуртовує молодь з різних регіонів навколо спільної мети — розвивати країну. Також ти дізнаєшся більше про ГО VIDLIK PROJECTS, яка створює та реалізує соціально-культурні мистецькі освітні проєкти для молоді та підлітків по всій Україні.

Через близьке розташування фронту, ми робимо не масовий захід в укритті, а відвідати фестиваль у Вознесенську та долучитись до збору коштів зможуть всі охочі зі всієї України та світу через пряму трансляцію на YouTube-каналі СЛУХ: https://www.youtube.com/c/slukh-media

Метою події є підведення підсумків діяльності волонтерського руху БУР та збір коштів на продовження відбудови України.

Долучитись до збору коштів на відбудову Вознесенька можна за посиланням — https://send.monobank.ua/jar/AUvdHKWRzF

Більше про можливості для молоді можна дізнатись на сайті організації – https://bur.ukredu.org 

Підписуйтесь на сторінки Будуємо Україну Разом та VIDLIK PROJECTS в соцмережах:

БУР

Instagram: https://www.instagram.com/burburbuuur/

Facebook: https://www.facebook.com/BuildingUkraineTogether

Telegram: https://t.me/burburbuuur

VIDLIK PROJECTS

Instagram: https://www.instagram.com/vidlikprojects/

Facebook: https://www.facebook.com/vidlikprojects/

Telegram: https://t.me/vidlikprojects 

інші новини

Таборовий відділ на БУР-таборі. Три неймовірні історії
Таборовий відділ на БУР-таборі. Три неймовірні історії

Другий заїзд БУР-табору в Макарові особливий, бо на ньому всі ролі перемішались. Ті, хто їздив на БУР-табори під гордими назвами “кемп-лідери”, “адміністратори”, “майстри” стали звичайними волонтерами, а їхні ролі зайняли представники таборового відділу з офісу БУР. А все для того, щоб повернувшись до витоків, ті, хто менеджерить табори, змогли знов проникнутись його атмосферою, побачити най-найдрібніші […]

burchyk
burchyk
15.03.2023
“БУР – це спільнота, патріотизм, будівництво, жовтий колір”
“БУР – це спільнота, патріотизм, будівництво, жовтий колір”

Новим героєм рубрики #БУР_ний відгук став Богдан з Полтави, волонтер локальних волонтерських активностей та БУР-таборів, учасник програми менторства, хлопець, який долучив до волонтерства в БУРі свою сім’ю. Давай знайомитися! Скільки тобі років, чим займаєшся, звідки ти? Мене звати Богдан, мені 19, навчаюся в КПІ, я майбутній інженер-конструктор машинобудування, родом з Полтави. Чи волонтерив до БУРу? […]

burchyk
burchyk
19.01.2023
Три історії з довгострокового волонтерства
Три історії з довгострокового волонтерства

Привіт, читачу! Ми в БУР створюємо нову рубрику #бурний_відгук, де волонтери та учасники програм БУР будуть ділитися з тобою своїми враженнями та досвідом. Цього разу свої історії розповіли три волонтерки, які розвивають громади та себе завдяки 3-місячній програмі довгострокового волонтерства від БУР. Програма довгострокового волонтерства виникла в 2021 році з ідеї взаємного розвитку і підсилення […]

burchyk
burchyk
24.12.2022