

БУР ЛАБ – це можливість отримати знання + практичні навички, які допоможуть реалізовувати власні проєкти. А ще корисні знайомства та підтримка спільноти БУР
Саме зараз час брати відповідальність на себе та здобувати нові знання і розвивати навички, які допоможуть творити майбутнє України.
Ключові знання та кейси успішної реалізації соціальних, освітніх, волонтерських та культурних проєктів від команди експертів з понад 10-річним досвідом реалізації та супроводу проєктів.
Можливість спробувати на практиці як працюють інструменти проєктного менеджменту, навчитись працювати в команді та з командою, розподіляти командні ролі та планувати проєкт.
Від ідеї до реалізації один крок – пітчинг проєкту. Менторський супровід команди, навчання перформити та презентувати свою ідею. Оцінка та рекомендації від експертного жюрі.
*ВІДЕО-ЛЕКЦІЇ НА ПЛАТФОРМІ PROMETEUS У ВІДКРИТОМУ ДОСТУПІ В БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС
*ЛИШЕ ДЛЯ СТУДЕНТІВ КУРСУ, ЯКІ ОТРИМАЛИ СЕРТИФІКАТ
*ЗАВАНТАЖИТИ АПЛІКАЦІЙНУ ФОРМУ (СКАЧУВАННЯ ФАЙЛУ)
*участь у лабораторії та пітчингу можлива при наявності сертифіката від Prometheus, зразок аплікаційної форми за посиланням
Майстерня “Potrib” стала сімейним бізнесом для Ілони та Володі. Ідея шити наплічники із обрізків тканини з’явилась у Ілони ще в 2017 році. Перевіряла ідею та бізнес-модель проєкту Ілона на БУР ЛАБі та різних акселераторах для молодих підприємців. За підтримки БУР вдалось пілотувтаи проєкт та поступово працювати над налагодженням процесів. Сьогодні “Potrib” — це 8 людей, які шиють продають та займаються соцмережами. Ілона та Володя планують нарощення масштабів виготовення продукції та експорт на закордонні ринки.
Михайло разом зі своїм другом Дмитром хотіли створити простір, у якому молодь зможе отримувати професійні навички на практиці. У результаті команда реалізації проєкту створила власне шоу “Просто книг”, в рамках якого проводили зустрічі з письменниками, лекторами, громадськими діячами та міською владою.
З часом, строк оренди приміщення молодіжного центру закінчувався, тому хлопці вирішили, що час змінювати формат і подали заявку на участь в БУР ЛАБ із новим проєктом, метою якого було змінити локацію і створити артковоркінг. В результаті участі команда знайшла приміщення в бібліотеці, орендувала його та отримала від 40 тисяч гривень на реалізацію власної ідеї.
Активна фаза курсу триває впродовж 6-30 червня. Під час активної фази студенти мають можливість брати участь у прямих ефірах із спікерами та запрошеними гостями. Розклад прямих ефірів можна побачити на пошті у листі від платформи Прометеус, а також в закритому чаті студентів
Матеріали курсу будуть доступні на платформі Прометеус постійно. Зареєструватись, пройти чи продовжити навчання можна в будь-який час. Сертифікат отримають сиуденти, котрі наберуть понад 60% балів у тестуванні після модулів.
Сертифікати студентів активної фази та після 30 червня є рівноцінними і дають однакови доступ до наступних можливостей, які пропонує БУР.
Можливості та продовження навчання з БУР ЛАБ — це офлайн нетворкінг та практика командотворення, а також участь в пітчингу проєктів та конкурсі на отримання фінансування для запуску проєкту.
Офлайн нетворкінг попрередньо заплановано на 22-24 липня. Умовою часті буде наявність сертифікату про проходження курсу від Прометеус. Подати заявку на участь можна тут
Лабораторія БУР ЛАБ розрвхована на учасників, які ще не мають ідеї проєктів та команди для їх втілення. Під час Лабораторії ти матимеш можливіть спробувати на практиці як працює проєкнта команда, знайти однодумців, поспілкуватись та познайомитись з іншими учасниками та обговорити ідеї потенційних проєктів.
Тож відповідь, “Так!”, ти можеш взяти участь у Лабораторії БУР ЛАБ.
Пітчинг проєктів — можливість разом з командою доопрацювати проєкт та презентувати його жюрі та потенційним інвесторам, отримати фідбек та взяти участь у конкурсі міні-грантів. Реченець подачі заявок на участь — 24 серпня 2022 року.
Заповнити завяку можна тут